AKRYLON®

Plexisklo, plastové dosky

AKRYLON ®  sú veľko formátové akrylové sklenené tabule, plexisklo, ktoré sa vyznačujú brilantnou jasnosťou a veľmi dobrými optickými vlastnosťami.  AKRYLON je veľmi dobre tvarovateľný a vhodný do interiéru aj exteriéru. Hoci je to najrozšírenejší používaný doskový materiál ledva ho zaznamenáte, pretože má vynikajúcu čírosť a schopnosť spracovania do tvarov práve potrebných pre rozmiestnenie vo Vašich priestoroch. Je výborný pre výstavné displeje, police pre výstavy, časopisy alebo svetelné efekty využiteľné v obchode a najlepšia vec je, že tento materiál to robí nevtieravo bez potláčania produktov, ktoré sú vystavované. 

 

CRYLON®

Plastové dosky, plexisklo

CRYLON ® / POLYCASA ® XT / sú veľko formátové akrylové sklenené tabule (plexisklo) ktoré sa vyznačujú brilantnou jasnosťou, veľmi dobrými optickými vlastnosťami a vynikajúcou reprodukciou farieb, ktorá prichádza v rôznych fólií. CRYLON je veľmi dobre tvarovateľný a vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.

 

CRYLUX™

Plastové dosky, plexisklo

CRYLUX  / POLYCASA ® CAST / toto plexisklo, je ideálnou voľbou, pokiaľ ide o vzhľad, pre jeho vysokú priehľadnosť, odolnosť a UV stabilitu. CRYLUX  sú opticky najsilnejšie plastové dosky v tejto skupine, liate plexisklo. Pokiaľ potrebujete maximálne číry materiál pre zasklievanie alebo žiarivé a hlboké farby pre Váš dizajnérsky program, tak práve CRYLUX je jedinečné riešenie. Tento všestranný materiál je vhodný nie len pre výrobu svetelných reklám, firemného loga a regálových systémov, výrobcovia nábytku a aranžéri milujú spôsob akým môžu CRYLUX ľahko pretvoriť na vkusný a štýlový výrobok. CRYLUX je dostupný buď v blokoch až 100mm silných alebo tradičných doskách, ktoré po vhodnej úprave sa dá inštalovať aj do pomocných dopravných prostriedkov a vybaveniach používaných v morských hlbinách a akváriách, kde obrovské tlaky kladú vysoké nároky na najvyššie optické a mechanické kvality produktu. Dá sa vybrať zo širokej škály štandardných farebných odtieňov.